​מה אתם מבקשים לעצמכם לשנה הקרובה?

​ערב אחרון של השנה העברית המסתיימת עוד רגע, 

יושבת בסלון ביתי החדש להתבונן ולסכם. אני לא ממש מאמינה שכבר חלפה לה עוד שנה.

אז איך אסכם את השנה האחרונה, היא עפה כלכך מהר והיתה מלאה בערך כמו עשר שנות חיים.

 

זאת היתה בעיקר שנה של למידה והשלה, שנה של קילוף שכבות ישנות ובניית יסודות חדשים, שנה של טרנספורמציה ולידה מחדש.

 

השנה הזאת התחילה עוד לפני בואה של השנה העברית כשבניתי לי תופה שהכנסתי בא את כוונתי לטרנספורמציה ולידה מחדש, המשיכה עם טקס המון קווסט בו חוויתי השלה של המון פחדים, ומשם צלילה לתוך תהליך של לימודים עמוקים ואינטסיביים בטנטרה תרפיה, במקביל ללימודי תטא הילינג, שאמניזם נשי, שיטת המודעות לפוריות, סווט לודג'ים וצלילות בבריכה.

בשנה הזאת חוויתי טרנספורמציות בכל רבדי החיים שלי והגשמתי כמה וכמה חלומות שרצו להתגשם כבר תקופה.

 

הסכמתי ללב שלי שוב להפתח ולהתאהב כל כולי ולהכנס לקשר בלי שום הבטחה להמשכיות. הסכמתי להתמסר לאהבה כפי שהיא ובאמת להסתכל לפחדים בעיניים ולהשאר שם ולהתמודד עם כל השדים והפחדים שצפו ועלו.

הסכמתי לעצמי להבחין בהשלכות השונות שבחיי ולראות מבעד להן, להשאר עם לב פתוח גם כשהכי בא לי לברוח. לסמוך יותר, לבטוח, להאמין בעצמי ולשמור על עצמי.

 

השנה עבדתי רק באופן פרטי בקליניקה, לא קיימתי שום סדנה או ריטריט, למרות שהיו לי כמה כאלה בתכנון. התמקדתי בתהליכי טרסנפורמציה אישיים ובהנחיה של זוגות בסדנאות פרטיות בקליניקה. דייקתי עוד ועוד את העשייה והגבולות שלי וחוויתי המון אושר ומלאות מהתהליכים האישיים ומהמפגשים עם הזוגות. 

 

לקראת סוף השנה הגשמתי שני חלומות גדולים שרצו להתממש ולהתגשם כבר כמה שנים. טסתי לחו"ל אחרי 6 שנים שלא יצאתי מהארץ מלבד לסיני, והשתתפתי בסמינר ISTA לבל 2 ברומא.

מתתי, חליתי בקורונה, עברתי בתעלת הלידה ונולדתי מחדש לתוך בית גדול ויפה עם קליניקה משלי והמון מקום ליצור, להתפתח, לגדול ולחלום עוד חלומות.

 

לשנה הקרובה אני מבקשת לעצמי להרחיב את העשיה והיצירה שלי לעוד זוגות, קבוצות ויחידים. אני מבקשת לעצמי להסכים לגדול עוד כמימדי ביתי החדש ולהסכים להביא לעולם עוד מהמתנות הרבות שיש לי לתת. אני מבקשת לעצמי להסכים לקבל מהעולם את השפע שהוא רוצה לתת לי ולהסכים עוד ועוד גם לבקש.

 

לשנה הקרובה אני מבקשת לעצמי להסכים לפתוח את הלב לאהבה אחת זוגית, יציבה, בטוחה, קרובה, קשובה, רגישה, מחבקת, מכבדת וכנה באופן רדיקאלי. מבקשת להכניס לחיי גבר בוגר ברוחו וצעיר בנשמתו, הרוצה לצעוד איתי יחד בספירלת החיים באומץ ובעוצמה. 

 

לשנה הקרובה אני מבקשת לעצמי להעמיק ולחזק את הקשרים של חיי. 

עם יובל, המשפחה שלי, החברים הקרובים והרחוקים והשבט האוהב העוטף אותי.

מתרגשת לקראת בריאת כל המציאות הזאת

מרגישה אותה בגוף כבר מתממשת

 

רוטטת כבר את ההוויה של כל זה קורה ממש עכשיו 

 

מה אתם מבקשים לעצמכם לשנה הקרובה?