טנטרה מהתחלה

לאחרונה יצא לי לשתף בהזדמנויות שונות את הסיפור שלי איך הגעתי לעולם הטנטרה והמיניות המודעת והמקודשת.

האמת שאני לא ממש חיפשתי להיכנס אל העולם הזה, ללמוד, לחוות ולחקור אותו, הוא פשוט הגיע אלי.

בהזדמנויות שונות הכרתי גברים שונים אשר לימדו אותי באופן אישי לחבר בין מודעות לבין מיניות, לחבר בין קדושה למיניות ובין הלב למין.

באמת שהתברכתי להכיר גברים מדהימים ולעבור חניכות אישיות שונות ומגוונות.

זה לא בהכרח אומר שהייתה בינינו מיניות.

לפעמים החניכה עבורי היתה להגיד לגבר שאני לא רוצה להיות איתו במיניות ולקבל הבנה ותמיכה מצידו, ולפעמים החניכה היתה שהגבר אמר לי שהוא לא רוצה להיות איתי במיניות, אך נשאר לחבק ולהכיל את כל הגל הרגשי שחוויתי בעקבות תחושת הדחייה.

מתוך המפגשים והחוויות עם גברים מודעים וערים שמתרגלים מיניות מודעת וטנטרה, התחלתי לחקור את התחום דרך פסטיבלים, סדנאות, ספרים, הרצאות וסמינרים.

ברגע שהתחלתי לחקור צללתי עמוק.

הוקסמתי מכוחות הריפוי שיש לעבודה עם האנרגיה המינית ולעבודה סביב שיח על מיניות, חקירה של המיניות וריפוי של המיניות ולהשפעה שלהם על הגוף, הנפש והתודעה.

 

הוקסמתי לגלות שהיוגה והטנטרה חולקות כלכך הרבה במשותף ובעצם יש לי בסיס מאוד רחב ויציב כמורה ליוגה, לחקור, ללמוד וללמד את תחום הטנטרה.

 

בשנתיים האחרונות למדתי שלושה קורסים מקצועיים בתחום הטנטרה - עיסוי טנטרי, ריפוי טנטרי וטנטרה תרפיה. בנוסף עברתי חניכה בשאמניזם מיני של בית הספר לאמנויות המקדש ISTA.

העמקתי והתמקצעתי בכל מה שחוויתי בעבר עם אותם גברים, בסדנאות, התכנסויות וסמינרים הפעם כמנחה וכמלווה.

כבר יותר משנה וחצי שאני מלווה באופן פרטי נשים, גברים וזוגות בקליניקה להתחבר אל האנרגיה המינית שלהם בצורה בריאה ומודעת דרך כל הכלים שרכשתי בדרך.

 

הרבה פעמים אנשים שהתחום ממש חדש להם מתייעצים איתי לאן ללכת.

לאיזו סדנה, לאיזה פסטיבל, כנס או סמינר.

לא תמיד אני יודעת לאן להפנות אותם, כיוון שלא כולם עברו את אותה הדרך שאני עברתי, ולא כולם בשלים להגיע מיד לסדנאות והתכנסויות נועזות.

אני מוצאת שאין מספיק סדנאות שמלמדות את הבסיס של הטנטרה והמיניות המודעת, ומאפשרות קודם כל לנטוע שורשים שמהם אפשר לצמוח ולפרוח לתוך עולם החקירה הנועז, המרתק והמסקרן.

 

בדיוק בשביל זה החלטתי לפתוח סדנת סופ"ש שנקראת טנטרה מהתחלה

בסדנה זו נציב את היסודות של עולם הטנטרה המסורתית, הניאו טנטרה, המיניות המודעת והמקודשת.

זוהי סדנת בוטיק שמיועדת רק ל 13 משתתפים ומשתתפות.

היא מתאימה למי שעולם הטנטרה ממש חדש לו, וגם למי שכבר עשה דרך של חקירה ורוצה לקבל יסודות מוצקים יותר ויציבים יותר בכדי להמשיך ולחקור את העולם הזה בנועזות, בחופש ובעוצמה.

 

בסדנה לא יהיה עירום פיזי ולא יהיה מגע באברים אינטימיים.

כן יהיה עירום רגשי וכן נעסוק באינטימיות

 

יש רק 13 מקומות, שזה אומר אינטימיות ויחס אישי

מתרגשת ממש לחלוק אתכם מהידע והניסיון שלי

 לחיי התחלות חדשות