עולם הרוח היה מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מחיי. הסתובבתי עם קריסטלים על הצוואר עוד בתיכון, קיבלתי טיפולי הילינג מהמורה שלי לאמנות בגיל 17 ושמעתי ממנה על הישויות איתן היא מתקשרת. למדתי קורס רייקי 1 עוד כתלמידה בתיכון ונהניתי לקרוא ספרים על הילות ועל אנרגיות. אולם אל עולם תרגול היוגה נחשפתי בגיל מאוחר יחסית - בגיל 28.

 

בשנת 2008 עזבתי את עבודתי כדיילת אוויר באל-על לאחר שסיימתי קורס מדריכי פילטיס מזרן ומכשירים, וקורס אנטומיה ופיזיולוגיה של היציבה והתחלתי ללמד פילטיס בסטודיו לריקוד בתל אביב. באותה תקופה, בעקבות כאבים פיזיים ופציעה ממושכת הפסקתי לרקוד אחרי שהריקוד היה חלק בלתי נפרד ממני וחיפשתי להוסיף תרגול זורם ותנועתי מעבר לפילטיס אשר היה חלק בלתי נפרד מחיי כרקדנית.

הייתה זאת אחת התקופות המאתגרות בחיי. עזבתי את עולם הריגושים הקסום של החיים כדיילת אוויר המבקרת כל כמה ימים במקום אחר בעולם, לטובת חיים שגרתיים של העברת שיעורי פילטיס מדי בוקר וערב במספר סטודיואים בתל-אביב. חשתי בתוכי חוסר סיפוק, צורך עז בחיפוש אחר ריגושים ומידה מסוימת של דיכאון, הייתי בתקופת גמילה מחיי הדיילות ובתקופה של חוסר תשוקה בעקבות הפרישה מעולם המחול.

 

בתרגולי היוגה אליהם נחשפתי בסטודיו מצאתי שקט בתוכי. זוכרת את עצמי יושבת בעיניים עצומות, ופתאום עולות לי תמונות של מקומות ונופים שטיילתי בהם בעולם, והתחושה הזו של החופש התמידי שחוויתי כדיילת אוויר החלה לשוב אלי תוך כדי תרגולי היוגה. וגם הגוף פתאום היה שמח יותר וקליל יותר.

משם הדרך ללימודי הוראת היוגה הייתה מהירה. כמי שרקדה כמעט כל חייה השתלבתי מהר מאוד כתלמידה בקורס מורי ויניאסה יוגה אצל אובי ליפשיץ. אחרי שנת הלימודים הראשונה שלי בקורס התחלתי ללמד יוגה ואת הקורס סיימתי ב 2010.

 

את תשוקתי לנסיעות לחו"ל לא הצלחתי לגמרי להשקיט ובאחד מביקורי בניו-יורק נחשפתי לתרגול יוגה קסום, ריקודי ומלווה במוזיקה .Lotus Flow Yoga דרך תרגול זה מצאתי חיבור ואיזון בין כל הדמויות שבי: הרקדנית– המים, הדיילת– האוויר, הילדה השובבה– האש, והאישה– האדמה.

ב-2012 נסעתי לניו-יורק ללמוד קורס מורים מתקדם של 300 שעות ב Laughing Lotus. בקורס נחשפתי לתכנים רבים שהיו לי חדשים מעבר לתרגול הפיזי – עולם הצ'אקרות, אירוודה, מנטרות, מודרות, מיתולוגיה הודית, טקסים ועוד ואשר חיברו אותי מחדש אל הנערה עם הקריסטלים ואל עולם האנרגיות.

 

מספר חודשים אחרי שחזרתי מניו-יורק נכנסתי להריון ובחרתי להעמיק את לימודי בתחום היוגה להריון וללידה ב "שיטת התחנות" עם מורתי שירלי בנטואיץ.

מתוך העבודה שלי עם נשים בהריון ואחרי לידה לאורך השנים נבע מתוכי הרצון להעניק לתלמידות שלי כלים לתקשורת דרך מגע עם התינוקות בחודשים הראשונים לחייהם. בחרתי ללמוד את הדרכת עיסוי תינוקות במכללת "ללדת" ושילבתי את הדרכת העיסוי לתינוקות עם יוגה לאימהות.

מאז שאני זוכרת את עצמי התעניינתי וחקרתי את עולם הרוח, התודעה והגוף והחיבור ביניהם.

 

יש לי תואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מטעם המכללה האקדמית של תל אביב יפו, ותמיד חיפשתי דרך לשלב בין הידע שלי על נפש האדם ובין הניסיון והידע הרב שיש לי על גוף האדם.

 

אני בוחנת על עצמי ועל התלמידים והמטופלים שלי את הדרך המתאימה ביותר לכל אחד לעבור מסע של ריפוי.

 

דרך קריאה של טקסטים ממסורות היוגה, הבודהיזם והמיניות המקודשת. שירה ונגינה של מנטרות בסנסקריט ושירה מקודשת במספר שפות, השתתפות בטקסים וסדנאות מהמסורת השמאנית וממסורת הטנטרה. לימודי תאי יוגה תרפי, טיפול בקערות טיבטיות, לימודי העמקה בפילוסופיה של היוגה עם שמעון בן-אבי ועם גלית לוין והתמחות בעיסוי טנטרי.

על הקליניקה

  

בקליניקה מתקיימים שיעורי יוגה ופילאטיס פרטיים, טיפולים בעיסוי תאילנדי, טיפולים בעיסוי טנטרי, פילאטיס שיקומי, טיפולי עיסוי תאילנדי וקערות טיבטיות לנשים בהריון ומפגשי יוגה תרפיה.

 

אני מתמחה בעבודה עם אנשים הסובלים מכאבי גב, כאבים במפרקים, פציעות, ליקוי יציבה, מחלות כרוניות, קשיים בתפקוד מיני, לחץ, דכאון, חרדה, נשים בהריון ואחרי לידה ועוד.

 

ניתן גם לקבוע מפגשי הכנה ללידה פרטיים ב"שיטת התחנות" ומפגשי עיסוי תאילנדי לזוגות.

 

השיעורים והטיפולים מתקיימים בקליניקה באזור פרדס חנה.

 

השיעורים מתאימים לכל הגילאים.
לאנשים הסובלים מפציעות ומכאבים, לנשים בהריון, נשים אחרי לידה. לסובלים ממתח, חרדה ולחץ, 
ולכל מי שרוצה לשפר את איכות חייו ולחיות חיים הרמוניים ובריאים יותר.

 

בנוסף לשיעורים ולטיפולים אני מעבירה סדנאות פרטיות של מגע לזוגות,  סופי שבוע של יוגה ומדיטציה ברחבי הארץ וסדנאות יוגה, תנועה ומגע בסיני

 

פרטים נוספים בלשונית סדנאות ואירועים.

אודות