המטריקס 

 

  "המטריקס הוא בכל מקום. הוא מקיף אותנו. אפילו עכשיו, בחדר זה ממש. אתה יכול לראות אותו כשאתה מתבונן מבעד לחלון, או כאשר אתה מדליק את הטלוויזיה. אתה יכול להרגיש אותו אפילו כאשר אתה בעבודה, כאשר אתה הולך לכנסייה, כשאתה משלם את המיסים שלך. הוא העולם שנמשך מעל עיניך בכדי לגרום לך להיות עיוור לאמת" (המטריקס, 1999).

 

אני זוכרת את הרגע הזה בקורס מורי יוגה בניו-יורק, כשהבנתי וחוויתי שיש לנו סוגי הכרה שונים וכיצד ניתן לשלוט על מצבי ההכרה האלה. הרגשתי כמו ניאו בסרט "מטריקס" שלקח את הגלולה האדומה, וגילה את ה"אמת" ולא יכל יותר לחזור.

עברו מאז כשמונה שנים ומאז אני מרגישה שאני לא יכולה לחזור בחזרה. החיים שלי השתנו בצורה מטורפת.כשחזרתי מניו-יורק הייתי מורה ליוגה ופילאטיס מתחילה ואנונימית, שלימדה בחדרי כושר וסטודיואים בתל-אביב. הייתי בהריון, בתהליכי פרידה וגירושין והכל עמד להתפרק. ולמרות וכנגד כל הסיכויים, הצלחתי מתוך המקומות הכי חשוכים וכואבים לעלות מעלה ולצאת אל האור.

תודה לחיים האלה שנתנו לי לקחת מהגלולה האדומה לפני שהכל התפרק.

תודה לתרגול היוגה, המדיטציה, המנטרות והפילוסופיה שאיפשרו לי צעד אחר צעד, לראות את הדברים כפי שהם.

תודה שלמרות הכאוס שחוויתי, היו לי הכלים ליצור פעולות מועילות בעולם ולגדול במודעות.לגדל באהבה את הבת שלי רוב הזמן לבד.להתפרנס בכבוד. לפתוח סטודיו משלי ליוגה, פילאטיס ומגע.ללמד בפסטיבלים, אירועים וכנסים בכל הארץ.לארגן מעגלי שירה אצלי בסטודיו.ללמד סדנאות יוגה בסיני.

ללמוד, להתפתח, להגשים את החלומות שלי ולממש את הפוטנציאל שלי.

 

אז כן, רובינו חיים ב "מטריקס"ואני לא מדברת על מקום פיזי בארץ או בעולם.

אני מדברת על ה"מטריקס" של התודעה שלנו.זאת שמספרת לנו סיפורים, שמכתיבה לנו כיצד לחיות.

 

ה "מטריקס" הוא הסרט שאנו חווים מדי יום בראש ובגוף, דרך המחשבות שלנו, התחושות והרגשות שלנו אשר מנהלים אותנו ולעיתים קרובות משתקים אותנו ומפריעים לנו למצות את הפוטנציאל שלנו ולהגשים את החלומות והשאיפות שלנו.

במהלך שמונה השנים האחרונות שלי כמורה ליוגה, אני מסתובבת בעולם עם תחושה שהיא חזקה ממני. עם רצון עז לחלק לכולם את הגלולה האדומה ולשחרר אותם מחיי ה"מטריקס".

אני יודעת שהחיים האלה לא מתאימים לכולם.

אני יודעת שרוב האנשים לקחו כבר את הגלולה הכחולה - זאת שמשכיחה מאיתנו בכלל את קיומו של המטריקס, הגלולה של האשליה.

אם עדיין לא לקחתם את הגלולה הכחולה?

אם אתם מרגישים שיש לכם מטרה כאן בחיים האלה?

אם אתם רוצים לקבל ידע על איך התודעה שלנו עובדת?

 

אם אתם רוצים לקחת עוד צעד אל עבר ההתעוררות מהאשליה?

מוזמנים לכתוב לי ונמצא את הדרך יחד לצאת מה "מטריקס".