חזרה הביתה - סדנה לזוגות 

מהי סדנת חזרה הביתה?

הרבה זוגות, כעבור תקופה מסוימת יחד, חווים  צורך "להתניע" בכל פעם מחדש את היחסים האינטימיים. נסחפים אל השגרה היומיומית ולא מוצאים כוח וחשק למפגש האינטימי בשל העייפות הפיזית והשחיקה. בסדנה זו נתרגל טכניקות מעולמות המדיטציה והנשימה, יוגה בזוגות ועיסוי תאילנדי,  אותן ניתן יהיה להמשיך ולתרגל בבית כהקדמה וכהתנעה למעשה האהבה. נתחבר אל תחושות הגוף שלנו פנימה - מה הוא מבקש? ונלמד לבטא זאת במילים. נלמד לסמוך זה על זה בתנועה ללא מילים. ונחווה את היותנו פעם בקבלה ובהרפיה מוחלטת ופעם בנתינה ללא שום רצון לקבל בחזרה. נאפשר לעצמינו לחזור הביתה ולהכיר אחד את השני מחדש.

 

מה נלמד בסדנה?

נתרגל התחברות פנימה ותקשורת מילולית -  תרגול מדיטציה בזוגות ונשימה מסונכרנת. נבחין כל אחד עם עצמו איזה מקומות בגוף חווים אי נוחות או כאב ומבקשים תשומת לב ומגע ונשתף במילים בתחושות וברצונות.

נתרגל  תקשורת בתנועה ללא מילים-  תרגול תנועתי ללא מילים מתוך עולם היוגה בזוגות העובד על התמסרות, הרפיה ונתינת אמון בבן הזוג.

נתינה וקבלה של מגע אוהב ומרפא -  סוגים שונים של מגע - לחיצות, משיכות, דחיפות, ומתיחות-  מתוך העיסוי התאילנדי המסורתי. סדרה קצרה ופשוטה מתוך העיסוי התאילנדי שכל אחד יכול להעניק ולקבל. בדגש על תשומת לב של הנותן על היותו בנתינה ובשירות למקבל, ושחרור, הרפיה והתמסרות מוחלטת של המקבל.

 

למי הסדנה מתאימה?

הסדנה מיועדת לזוגות הרוצים לחזק את התקשורת המילולית והלא מילולית ביניהם. זוגות הרוצים לקבל כלים למגע אוהב וקשוב אחד בשני וליצור מחדש את תחושת האמון זה בזה.

הסדנה פתוחה גם לזוגות מאותו מין ומגדר ולזוגות שאינם בהכרח זוג בחיים.

ניתן לקחת את שלושת הכלים האלה ולעבוד איתם אחר-כך עם בני הזוג בבית.

 

דברים שחושב לדעת:

הסדנה כולה נעשית בלבוש מלא וללא מגע באברי המין.

אין צורך בניסיון או ידע קודם בעיסוי או ביוגה .

אנא הגיעו בבגדים נוחים.

אנא הקפידו לא להגיע עם קיבה מלאה מדי.

 

מתי? כמה?

הסדנה תתקיים בתאריכים הבאים:

 

יום שישי 21.12.18 9:30-12:30

יום שישי 18.01.19  9:30-12:30

 עלות הסדנה לזוג 400 ₪. להרשמה ותשלום מאובטח הכנסו לקישור.

 

מספר המקומות בסדנה מוגבל ל- 5 זוגות בלבד.

סדנאות ואירועים