​עלילות מלינה במושב שבוע #1

 

 

יובל נרדמה הערב מוקדם. ככה זה מאז שאנחנו קמות כל יום ב 6:15.

אני צריכה להספיק לארגן לה אוכל לבית הספר ולי אוכל לכל היום ולהספיק להסעה לבית הספר.

 יובל ממש ממש נהנת ללכת לבית הספר, זה מרגש אותה והיא חוזרת משם עם סיפורים מדהימים. רק לחשוב שלפני כמה חודשים היא כל-כך פחדה מהרגע הזה בו תעלה לכיתה א'.

אז יצאתי החוצה לתלות מגבת שנרטבה במתלה הכביסה, ופתאום ראיתי אותו מחייך אלי וזוהר ~ הירח ~ ולידו כמה כוכבים. ונדהמתי שזה הנוף מהבית שלי.

נוף של שמים פתוחים וזוהרים.

קצת לפני כן צפינו יחד בשקיעה יובל ואני מהערסל שתלוי לנו בגינה, ודמיינתי לי איך היא תראה כשאסיים לסדר אותה. בצהריים בדרך חזרה מהעבודה החדשה שלי בכרכור (צפו להפתעות ועדכונים) עברתי בגינה של נמרוד לקנות לנו קצת ירקות אורגניים. בבוקר היתה לנו פגישת עבודה מרגשת בבית קפה הצבי בפרדס.

בפגישה הזו ישבתי עם אנשי שיווק ומדיה מדהימים שהם חברים שלי, ועם אחד ממנחי הסדנאות והטקסים המוכשרים והמדהימים שיש בארץ ובעולם, שהוא בשבילי כמו אח ומשפחה. הרגשתי ממש בבית ובהודיה ענקית על הזכות שיש לי להיות חלק ממשהו גדול באמת.

אתמול בערב אבא שלי בא לבקר אותנו, והיה לי רגע זמן לעצמי. אז למרות העייפות והתשישות מהעבודה מול המחשב כל היום, יצאתי בערב לרקוד באקסטטיק בעין שמר. הלב שלי שמח כלכך לפגוש אנשים אהובים ומתוקים שהם חברים שלי כבר כמה שנים ממעגלים שונים. הגוף שלי שמח כלכך לרקוד ולזוז, כמו שהוא רוצה, בלי לחשוב, בלי כיוון, בלי סיפור.

כשהריקודים הסתיימו נשארתי לדבר קצת עם חבר ולבלות עוד רגע של יחד ושקט לילי.עלתה לי שם תהייה ברגע הנעים והקרוב שחווינו. איך זה שבעצם יש כלכך הרבה משמעות להכל, ובעצם אין משמעות לכלום. אם אני לא המחשבות, הרגשות והתחושות שלי, אז איך זה שבכל זאת הרגע הזה שחווינו שם יחד מחוץ לסטודיו, כנראה יחרט בזיכרון שלי לנצח. אם הכל זמני וחולף ואם הכל זה רק סיפור, אז מה ברגע ההוא בכל זאת יגרום לו להשאר.

ואין לי באמת תשובה. ואולי כי היתה שם חוויה של קרבה ואינטימיות והרגשתי איך הלב של שנינו פתוח, ואין לנו לרגע צורך במחסומים ובהגנות ויכולנו פשוט להיות.

מה שאני כן יודעת בוודאות הוא שהכל זמני וחולף.

 

עד לפני קצת יותר מחודש הייתי ביאוש מטורף כשלא מצאתי בית כאן באזור פרדס חנה. עברתי חודשיים מטורפים של נסיעות מתישות וחיפושים, אריזות, מיונים והשלה של המון קליפות ומחסומים בדרך. והנה עבר מעט זמן ואני כבר מרגישה בבית. מוצאת את עצמי כאן מרגישה שייכת לכמה קהילות שונות ולכל אחת יש לי פינה בלב. מוצאת שנעים לי להעביר זמן איכות ואינטימיות עם חברים וחברות שהכרתי כבר לפני כמה שנים בפסטיבלים ומעגלים, ופתאום אנחנו קרובים כלכך וזה נעים.

ביום ראשון הקרוב אני מתחילה את המסע שלי כאן באזור, להפיץ את סגנון היוגה אותו אני מלמדת כבר 7 שנים בפסטיבלים, בסדנאות ובסטודיו שהיה לי ברחובות.

וזה מפחיד ומרגש בו זמנית. ולא היה לי מספיק זמן בתוך כל סערת המעבר לפרסם שזה קורה. ואולי זה הזמן שלי לבקש קצת עזרה. לבקש ממכם שמכירים אותי כבר שנים - חברים, תלמידים, משפחה - לעזור לי להפיץ את הבשורה.

 

אז ביום ראשון הקרוב ה - 8.9 בשעה 20:00

יתקיים שיעור Lotus Flow Yoga שלי לראשונה בפרדס חנה 🤩💜✨

 

השיעור יתקיים ב סטודיו מתוק ועגול בחצר קסומה ושקטה

ברחוב אשל 18 בפרדס חנה.

שיעור ניסיון בעלות של 40 ש"ח.

ממש ממש אשמח לראות שם את כל חברי מהאזור.

שיבואו לנוע איתי בשיעור יוגה זורם לצלילי מוזיקה מדהימה.

להרשמה לשיעור מוזמנים להשאיר פרטים מטה ,או לשלוח לי הודעה לנייד

054-4905774

 

שיהיה סופש מושלם 🙏