מה הביאה עימה 2020 לחיי​

כותבת כאן מה הביאה עימה 2020 לחיי, ובעצם איזה דברים עשיתי לראשונה בחיי בשנה המופלאה והמטורפת שעוד רגע מסתיימת.

 

1. בסוף פברואר העברתי בפעם הראשונה וכנראה גם האחרונה ריטריט סופש של יוגה ומדיטציה יחד עם מוטי אליהו האהוב. זה היה מאתגר ומלמד ורציתי לחזור על זה שוב השנה ואז הגיע המלכה קורונה וטרפה את כל הקלפים.

 

2. הוצאתי קורס אינטרנטי לראשונה בתוך קבוצת פייסבוק סגורה שנקרא "לגדול במודעות". 7 שיעורים מצולמים וכתובים עם ידע מדהים ופרקטי מהפילוסופיה של היוגה ומדיטציות מיינדפולנס. לא נרשמו אליו הרבה אנשים כי כנראה שפילוסופיה של היוגה זה לא ממש סקסי, ומי שהשתתף יצא באורות גדולים ובהודיה עמוקה. עדיין אפשר להרשם אליו דרך אגב.

 

3. בזמן הסגר הראשון בניתי דוני בחצר (בית לאש) ואירחתי בה חברים מהמושב בליל הסדר, בערב יום העצמאות וביום ההולדת שלי. מאז השתנו כאן פני השטח ונכנסו שכנים חדשים ובניתי דוני חדשה בסגר השני. בנתיים היא משמשת אותי ואת יובל בימים שלא קר מדי ולא יורד גשם, ואני מתכננת לארח סביבה שוב חברים אהובים.

 

4. לראשונה בחיי יש לי גינה משלי שרק אני אחראית לה ועובדת בה. שתלתי צמחי תבלין ומרפא, פרחים וירקות. עבדתי בה שעות רבות בסגר הראשון והשני ובסופי שבוע. עדרתי, עישבתי, זרעתי, הנבטתי קטפתי ואכלתי ואני נהנת ומתרגשת כל פעם מחדש כשאני אוכלת את מה שאני מגדלת.

 

5. השנה החלטתי להעביר את עצמי תהליכים של חיבור למהות הנקבית שבתוכי ועבודה על שחרור שליטה והתמסרות. לראשונה בחיי קיבלתי טיפול במים והתאהבתי. הצלחתי להתגבר על פחד עתיק מלצלול ולהכניס את כל הראש למים וסוף סוף מצאתי שיטת טיפול שעושה לי טוב ולא בא לי ללמוד או לטפל בה. תודה ענקית לבז עטר על הדרך שאנחנו עושים יחד בטיפולים במים.

 

6. במסגרת התהליך של התמסרות ושחרור שליטה התנסתי השנה לראשונה בשיטת ווים הופ עם פרנסיס דויד. טבלתי במקרר עם מי קרח ונשארתי בחיים ואפילו נהנתי ממש. אני עדיין עובדת על להתמודד עם קור ומתכננת לטבול שוב גם שנה הבאה.

 

7. ובעניין התמודדות עם מצבי קיצון, השנה ישבתי בפעם הראשונה בסווט לודג'. זה קרה פעמיים בקיץ והיה לי כלכך כיף ונעים, שהחלטתי שזה יהיה נכון עבורי לשבת בסווט לודג' במשך 24 שעות יחד עם עוד 12 נשים מסביב לאש, כשכל אחת בסווט הפרטי שלה. היתה זו חוויה מדהימה, מעצימה ומלמדת מאוד. כשנפתחה הדלת האחרונה לא רציתי לצאת בדיוק כמו בלידה שלי שהסתיימה בניתוח קיסרי. אני עדיין נולדת מחדש מאז וממשיכה לשבת מדי פעם בסווט לודג' של רחלי וורקולר שכנתי האהובה.

 

8. השנה הפסקתי ללמד יוגה בקבוצות ובאופן פרטי והפכתי באופן רשמי למטפלת מינית. אני לא ממש מגדירה את עצמי כמטפלת אלא יותר כמלווה תהליכי ריפוי בדרך הטנטרה. ליוויתי כבר עשרות נשים, גברים וזוגות במפגשים בודדים ובתהליכי ריפוי עמוקים ועוצמתיים. אני מרגישה מוגשמת ומסופקת מהעבודה שלי ונהנת מכל רגע מהבחירות שלי.

 

9. אחרי 12 שנים בהן בעיקר למדתי ולימדתי יוגה, פילאטיס ומגע, השנה למדתי הכי הרבה קורסים בתחומים אחרים שאי פעם למדתי: קורס מרפאים מיניים עם נירוואן לב, קורס יסודות העיצוב האנושי ועוד שני קורסי המשך עם פבקה קציר, קורס באמנות שאילת השאלות עם אמתי מגד, קורס תטא הילינג בסיס עם עדי פרידמן, קורס "אישה כלבנה" עם רחלי וורקולר וקורס טנטרה תרפיה עם דוד כהן צדק. אספתי השנה כלכך הרבה ידע מרתק ומפעים ויש לי המון מה לתת ולחלוק עם העולם בשנת 2021 אז תתכוננו.

 

10. בנוסף ללימודים הפרונטלים והדיגיטלים השתתפתי השנה בשלושה תהליכים שונים ומרתקים שהועברו בעיקר בזום/קבוצת פייסבוק סגורה והעשירו את עולמי כאישה, מנחה וכמטפלת: תוכנית סופרויז'ן למטפלים במיניות אלטרנטבית בהנחית ליאת ליליאן וגלית הראל, "האקדמיה למנהיגות" בהנחית עדי פרידמן וקבוצת "נשים מרפאות כסף" של פלור פרם.

כל קבוצה עוסקת בנושא אחר ומועברת בצורה שונה. כולן תרמו לי והביאו לי רגעים רבים של אושר, שמחה, הנאה, תשוקה, תחושת שייכות, נראות ועוד ועוד. תודה עליכן נפלאות. התברכתי.

 

11. השנה הספקתי לגדל ביחד עם יובל קרוב ל 15 אוגרים. הבאנו לאוגר הזכר שהיה לה כבר כמעט שלוש שנים נקבה ונולדו להם ילדים ואז נכדים ועוד נכדים. היתה תקופה שהחזקנו שלושה כלובים של אוגרים והיו לנו יותר מ 10 אוגרים בבת אחת בבית. זה דרש ממני להתמסר לחלוטין להאכלה שלהם, לדאוג שישארו בחיים, להפריד זכרים מנקבות וגם למצוא למי למסור את כל הצאצאים. האוגר הסבא פפיון מת בשיבה טובה ונקבר אצלינו בחצר ועכשיו אנחנו מגדלות רק את הבן שלו כדור והנכד שלו וניל שנראה ממש כמוהו.

 

12. השנה עשיתי לראשונה בחיי ניקוי עם התוכנית של Body Flow. זה קרה בדיוק שבוע לפני יום הולדתי ה41. זה היה מאתגר ממש עבורי, בעיקר העניין של לא לאכול סוכר וגלוטן. הרגשתי חלשה מאוד ולקחתי חופש לגמרי מלטפל באותו השבוע, וכשסיימתי את הניקוי וחגגתי יום הולדת כולם אמרו לי שאני נראית ממש זורחת. מחכה כבר לניקוי אביב הקרוב ואולי להצליח להתמיד בלהפסיק לצרוך סוכר וגלוטן לתמיד.

 

13. השנה לראשונה אחרי יותר מחמש שנים לא השתתפתי ולא הנחתי בשום פסטיבל. ביליתי המון סופי שבוע בבית המתוק והנעים שלנו במושב. ולמרות שלא התקיימו פסטיבלים, מסיבות ואירועים יצא לי לפגוש המון חברי פסטיבלים בארועים פרטיים וקטנים, במעיין או בים. אני מרגישה היום יותר מתמיד כי הגעתי הביתה אל השבט שלי, אל מקומי הטבעי.

 

14. השנה לא ביקרתי בכלל בסיני ולא בחו"ל. הכי רחוק שנסעתי היה לאמירים בצפון או לרחובות בדרום. רוב החיים שלי מתקיימים במרחק נסיעה של גג שעה וחצי ממני וזה מרגיש נפלא. רוב החברים והחברות שלי גרים במרחק נסיעה או הליכה קצר וזה קל ופשוט יותר להפגש, לבקש עזרה ולהרגיש קרבה ושייכות.

 

15. השנה הגשמתי ליובל ולי חלום וסידרנו לנו בקיץ בריכה גדולה בחצר. האמת שזה לא היה כלכך פשוט כמו שחשבתי, להרכיב ולתחזק את הבריכה. זה דרש ממני לצאת מאזור הנוחות שלי ולבקש עזרה וזה היה ממש שווה. עד הסגר הקודם הבריכה היתה עדיין פעילה ונהננו מימי שמש נפלאים וממים קרירים וצוננים.

 

16. השנה התנזרתי מקיום יחסי מין עם חדירה למשך התקופה הכי ארוכה שהיתה לי מאז שנהייתי פעילה מינית בגיל 18. במשך 9 חודשים לא קיימתי יחסי מין עם חדירה עם אף גבר ובחרתי להמתין לגבר הנכון והמדוייק עבורי. הרגשתי שההתנזרות הזאת תמכה בתהליך ניקוי מאוד עמוק של דפוסים שהיו קשורים אצלי לאינטימיות ולמיניות ושחוויתי ממש לידה מחדש כעבור תשעת חודשי ההתנזרות. אני מרגישה שהיום חיי המין שלי מאוד מדוייקים, מודעים ונכונים עבורי ואני מיישמת הלכה למעשה את מה שאני מלמדת ומנחה בקליניקה ובקבוצות. גאה בעצמי ממש על הדרך הזו שבחרתי ללכת בה.

 

17. השנה למדתי להתבטא דרך תקשורת מקרבת בשילוב עם אותנטיות רדיקאלית. זה לא משהו שלמדתי בקורס, החיים הביאו אלי את האנשים הנכונים איתם יכולתי להתבטא בחופשיות, באותנטיות ומתוך רצון ליצור קרבה ואינטימיות. ברוב הפעמים זה גרם לאנשים לרצות להתקרב אלי יותר ולעיתים זה הרחיק את מי שהתקשורת שלי היתה כנה מדי וישירה מדי עבורו. אני עדיין לומדת.

 

18. השנה התקרבתי יותר ויותר אל המכשפה שאני. התחלתי לעבוד יותר עם קלפים, קטורות ושרפים, קריסטלים, תפילות, טקסים וזימונים. קיבלתי חניכות שונות לעבודה עם האלמנטים השונים, עם הלבנה ועם דם הוסת והברקתי את מטה הקסמים שלי. יש לי מטאטא שחונה מחוץ לבית וגם חתול שחור שהחליט לעבור לגור אצלינו בחצר. והאמת שזה ממש מגניב ואני עפה על זה יותר ויותר.

 

19. השנה הייתי עם יובל בבית רצוף במשך הזמן הכי ארוך שהיינו יחד אי פעם. פעמיים היינו גם בבידוד. פעם אחת 5 ימים ופעם אחת 14 יום. על אף הדחיסות והצפיפות בזמנים העברנו את הזמן בנעימים ופיתחנו לנו שגרת אם ובת בה יש לכל אחת זמן לבד ויש גם את הזמנים שלנו יחד. התברכתי בילדה חכמה, נבונה, יצירתית, נדיבה אנרגטית ורגועה בו זמנית. בימים של שגרת בית ספר, עבודה ולימודים אני מתגעגעת לזמן איכות הרב שהיה לנו יחד ולגמרי מתכננת לעשות לנו ימים יזומים שכאלה.

 

20. השנה לראשונה בחיי התאהבתי ממש ממש בעצמי ולא בגבר אחר. אני מרגישה אהובה, מוזנת, מודרכת ונתמכת על ידי עצמי ועל ידי כוחות הגדולים ממני. הצלחתי לשחרר תלות והאחזות באהבה שלי בגבר או באהבה של גבר אלי ואני מרגישה מוכנה לפגוש ולהכיר גבר שמאוהב בעצמו ורוצה ומוכן לחלוק את האהבה שלו לעצמו איתי.

 

אני מאחלת לי ששנת 2021 תיהיה מפתיעה ומרגשת, מחדשת ומרטיטה, מלאת תשוקה ועשיה מבורכת ומרפאה. מאחלת לי עוד יותר חיבור עמוק אל עצמי, אל הטבע, אל יובל, אל שבט החברים והקהילה הקרובה אלי, וחיבור עמוק אל נשמה בגוף של גבר השלם ובטוח בגבריותו ובהיותו אל בגוף בן אנוש המוכן ורוצה ליצור איחוד מקודש עם האלה שאני.

 

תודה

זה נעשה זה נעשה זה נעשה !!!